RSS

O nas

Młodzi. Piękni. Ambitni. Piątka licealistów z VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni, która bierze udział w tegorocznej edycji projektu Mam Haka Na Raka stawia czoła wyzwaniu szerzenia świadomości społeczeństwa w zakresie wiedzy o nowotworach jak i także ogólnej profilaktyki i zdrowego trybu życia.
Zakres naszego działania obejmuje tereny Trójmiasta i okolic gdzie w najbliższym czasie będzie można nas zobaczyć na różnego rodzaju happeningach, koncertach charytatywnych oraz w placówkach edukacyjnych, więc miej oczy szeroko otwarte i pamiętaj: nie daj się czerniakowi!

Nasi partnerzy:

Pozostajemy we współpracy ze Zwrotnikiem Raka, którego celem i filozofią jest promowanie antyrakowego stylu życia, wspieranie pacjentów chorych onkologicznie oraz współpraca ze wszystkimi organizacjami i podmiotami, które podejmują działania w zakresie walki z nowotworami.

zwrotnikRAKA 950x285

Naszym kolejnym partnerem w akcji uświadamiającej zostało Stowarzyszenie Pomocy Chorym Onkologicznie „Różowe Okulary”.
Szymek Muzykant sam o sobie: „Ludzie pytają: – “dlaczego w ogóle zabrałeś się za blogowanie?!”. Odpowiadam krótko – “z nudy oraz potrzeby dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat stanu polskiej sceny hip-hopowej”. Z racji tego, że nie wszyscy moi znajomi żyją rapem, nie mogę zanudzać ich tym na co dzień. Blog jest świetnym miejscem do tego, aby wyrzucić na wierzch wszystko, co we mnie siedzi. A raczej w moim alter ego – Szymku Muzykancie.”

Kolejny nasz partner to rakpiersi.pl:

Kontakt na Facebooku:
mamhakanaraka – Paweł Zaborowski
konspirata – Kacper Makowski
wichcia – Wiktoria Grono
dogcalledshandy Karolina Kwarciak
obloczek – Klaudia Bielańska
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: